Ваш надежный партнер
при выборе недвижимости
в Киевской области

Свяжитесь с нами:

067 770 05 05

г. Ирпень, ул. Грибоедова 2, офис 28

garant_expert@ukr.net

Мы в социальных сетях:

HOT

Квартиры

Дома

Дуплексы

Таунхаусы

Земля

Коммерческая
недвижимость

ЖК Мілленніум Стейт г. Буча
Телефон: 067 770 05 05
Цена за объект: 14 420 грн.
Сдача дома: 2 кв. 2019
Рассрочка: Все варианты
Посчитать рассрочку

Код объявления: 2453

ЖК МІЛЛЕННІУМ СТЕЙТ-- комплекс комфорт класу, який складається з 10 секцій,  кожна з яких має 11 поверхів, висота стелі-2,7м2!

Комплекс будується з використанням червоної цегли, що має високі показники звукоізоляції та зберігає тепло. Покупці отримують квартири з чистовим оздобленням та VIP комплектацією від забудовника, що включає вікна з енергозберігаючим склопакетом, надійні двері, газовий котел, розведені радіатори та двозонні лічильники на газ, воду і світло.

В комплексі представлено понад 30 унікальних планувань. На стадії створення проекту ми врахували наш попередній досвід та побажання клієнтів, щоб оптимізувати планування квартир під ваші потреби, створити квартири для життя з максимально корисною площею.

Для цілодобового захисту встановлена система відеоспостереження у холах, на території та кожному житловому поверсі, що під контролем та наглядом охоронця. Дитячий майданчики з м’яким покриттям та огорожею задля безпечного дозвілля.

Власний комунальний сервіс подбає про благоустрій території та комфорт мешканців. Ми спеціально розробили зручну  онлайн - систему, що дозволяє здійснювати платежі чи зв'язатися з менеджером сервісу не виходячи з дому, перебуваючи на відпочинку  чи роботі. Для цього знадобиться лише доступ в Інтернет.

В Millennium State просторий внутрішній двір, розділений на зони відпочинку для мешканців різного віку та інтересів. Для дітей гральний майданчик з м’яким покриттям, для підлітків зона з батутами. У дворі є сонячні батареї. Workout майданчик та тренажери для активного дозвілля, кафе чи сквер з фонтаном для спокійного відпочинку.

Сподіваємось вам сподобається.В Millennium State просторий внутрішній двір, розділений на зони відпочинку для мешканців різного віку та інтересів. Для дітей гральний майданчик з м’яким покриттям, для підлітків зона з батутами. У дворі є сонячні батареї. Workout майданчик та тренажери для активного дозвілля, кафе чи сквер з фонтаном для спокійного відпочинку.